huranahory.cz huranahory.cz

Last updated: 2019/10/7

Aktuální nabídky | HURANAHORY.CZ

Gastro víkend v Krkonoších vám pomůže načerpat nové síly nejen při využití wellness služeb, ale také při degustaci mladých vín se someliérem z vinařství Harmonia Vini. Těšít se můžete také na Svatomartinskou husičku a na prodej vín za zvýhodněné ceny

Tag Info huranahory.cz

Tag
H1 H2 H3 H4 H5
1 1 8 2 0
Image 24
Frame No
Flash No
Size 58,657 characters
Meta Description Yes
Meta Keyword Yes
Keywords sleva, slevy, ubytovani, levné, ubytování, lyže, snowboard, levně, zimní, letní, prazdniny, akce

Recently updated domains

Technical Info for huranahory.cz

Name huranahory.cz
Charset UTF-8
Web server nginx
Javascript library jquery
IP Address 31.15.12.253
Google Analytic UA-43455654-1

Check backlink

Google Check
Yahoo Check
Alexa Check
Bing Check
Aol Check

Backlink

Backlink for huranahory.cz

Header tag

H1

- Svatomartinský pobyt na 3 dny/ 2 noci s plnou penzí v Horském Hotelu Javor. Pobyt s ochutnávkou mladých vín, svatomartinským menu a s animačním programem pro děti v Krkonoších. Navíc 1 dítě do 6ti let celý pobyt ZDARMA ke dvěma dospělým. / Krkonoše

H2

- RODINA TOP! 4-8 denní balíček s plnou penzí v Horském Hotelu Javor***

H3

- Krkonoše Super Hot deal! 4 dny s polopenzí v nejlepším rodinném hotelu JAVOR*** v Krkonoších + 1 dítě do 11,99 let s polopenzí zdarma ke dvěma dospělým. Snídaně, večeře a plno dalších slev na wellness + animační program pro děti!

- Krkonoše Splněný sen pro mamky a taťky! Až 4 dny plné penze s dětmi do 6ti let zdarma v dětském ***horském hotelu Javor! Odpočinek na nádherném místě v Krkonoších s wellness ve zlatém BABYFRIENDLY hotelu.

- Krkonoše Extra bonusy pro dva!! 3 dny s bohatou polopenzí v oceněném *** Hotelu Javor, venkovní vířivkou a bazénem, infrasaunou a masážemi. Zasloužený odpočinek s lahví sektu a relax v krásné přírodě v Krkonoších.

- Krkonoše Rodino! 4 až 8 dní v Krkonoších - Báječné prázdniny s plnou penzí ve vyhlášeném 3* rodinném Horském Hotelu Javor. Evropským oceněním Hotel's Stars v roce 2018, DiscGolf hřištěm, wellness a animačním programemem pro děti na celý týden.

- Krkonoše 5 dní v Krakonošově s dítětem do 12 let zdarma. Polopenze v zlatém Baby friendly hotelu Javor*** s wellness, animačním programem a dítě do 12-ti let zdarma!

- Krkonoše Pizza za 110,- Kč dle výběru! Ochutnejte křupavou pizzu na Horském Hotelu Javor dle vlastního výběru. Pizza se sklenkou dobrého vína nebo s místním pivečkem se stane příjemnou tečkou za Vaším dnem.

- Krkonoše Cykloturistický balíček na 5 dní se snídaní ve východních Krkonoších pro 4 lidi. Dopřejte si ubytování v apartmánech Čertova bouda v Areálu Mladé Buky- Baldův svět pro celou rodinu. Nudit se rozhodně nebudete.

- Krkonoše Raclett grill na Horském Hotelu Javor, Malá Úpa - Ochutnejte něco nového. Raclett se sklenkou dobrého vína se stane příjemnou tečkou za Vaším dnem. Ogrilujte si vše na co máte chutˇ - sýr, uzeniny, zelenina různé druhy příloh za výhodnou cenu.

H4

- Svatomartinský pobyt s plnou penzí na 3 dny v Hotelu Javor v Krkonoších.

- Chytří nakupují právě teď! Za registraci získáš od nás 100Kč na první nákup!